deskorolka katowicedeskorolka Katowicedeskorolka katowice
DecHa Team - Like a sir party 2013
Zaj*biście milordzie!


DecHa Team - Monte Campione (Italy) 2012
Wyjazd snowboardowy do Włoch!


"DecHa: Tour de Pomorze" - pierwsza relacja z deskorolkowego touru
Pare słów tytułem wyjaśnienia:
Wyjazd miał być bardziej spontaniczny i celem było dojechać nad morzem odwiedzając skateparki. Trasa nie była ustalona. Za Łodzią dopiero wybraliśmy pierwszy skatepark. Jedyna zaplanowaną w sumie rzeczą była lista skateparków z adresami. W sumie to była jedna marna kartka papieru prawie pusta i pozycje na niej trafiły dopiero 10h przed wyjazdem. Noclegi i żywność z biedronki była brana z miejsc spotkanych na trasie:)

Na tour pojechała większość decha teamu : orzech, pablo i qlek.

No boards were harmed during the process of making this movie!
enjoi!


"DecHa: The Movie" - pierwsza w 100% teamowa produkcja
Jak sam tytuł filmu mówi jest to tylko nasza teamowa zlepka trików - przez nas od nas:) Jest to nasz pierwszy samodzielny film i dlatego to tyle trwało. Materiał jest z 2008 roku. W kolejnych latach nie próżnowalismy. Jest troszke nowego materiału, ale będzie to w przyszłorocznej produkcji dopiero widać. Nie będę zanudzać. Ogl±dać film poniżej. Możesz również go pobrać: Mirror na Sendspace,   Mirror na rapidshareFilmik był promowany przez takie serwisy jak: 360mag skatenews.pl"BAND 3" - go¶cinny udział Pabla
Jak wiadomo powstał film BAND 3. W filmie swoj± czę¶ć będzie miał Pablo. Pobrać film można ze strony www.band3.pl (je¶li masz problem z obrazem obejrzyj go w VLC Media Player). Polecam również obejrzeć dwa trailery "making of BAND 3 part 1" (pare ujęć ze skateparku w Sosnowcu) oraz "making of BAND 3 part 2" (fs smith 180 out, melon to fakie na mini i bs krux na rurce).
Katowice deskorolka ¦l±skdeskorolka katowice video
Silesia Tour: Reload 2005
Film z lata 2005. Kontynuacja wcze¶niejszego filmu. Zawiera 45 minut materiału, ale nie tylko deski. Przejazdy ziomów poprzedzone s± krótkimi wstawkami z wygłupów różnych. Montaż by Avanier z g-ak.com - 213MB w HQ. Na YouTubie dostępne intro oraz przejazd Pabla , aBudZy, qLka oraz fragment Orzechowego.
Katowice deskorolka ¦l±skdeskorolka katowice video
Silesia Tour 2004
Materiał z lata 2004! Prawie 14 minut mixów różnych rzeczy z deski. Film ma dla nas warto¶ć sentymentaln±. Montaż by Avanier z g-ak.com - 197 MB w HQ.
deskorolka katowice videoSkater boje & bejl
Materiał z pocz±tku lata 2004! Kilka dni kręcili¶my, więc mało materiału było (montaż by SEba and qLek)
deskorolka katowice video
Wpisz swój e-mail by być powiadamianym o aktualizacjach.


szkoła rodzenia katowice
kurs na prawo jazdy katowice
księgowa katowice