deskorolka Katowice spoty - miejscówki

które nie są już takie jak dawniej...Jeździmy już pare lat i przez ten czas część spotów zmieniła swój status miejscówki do jazdy lub przestała w ogóle istnieć. Ta strona to akrtykuł wymieniający te spoty wraz z przyczyną znkinięcia ich. Takie tam sentymentalne bzdury.Skatepark (Chorzów - WPKiW) RIP

Skatepark został przeniesiony w całosci w miejsce poblskiego lodowiska znajdującego się na terenie kąpieliska "Fala". Aktualne zdjecie wkrótce.

Katowice skatepark
Dawny Pomnik - Paderewa aka PTG (Katowice os. Paderewskiego)

Mówi się o niej najlepsza streetowa miejscówka w Polsce, a na ¦l±sku napewno. Czysty street murki, rurki i boxy. Panuje tam fajna atmosfera, a do tego często jeżdż± tam naprawde dobrzy kolesie z kraju i zagranicy. Polecam odwiedzenie tej miejscówki. Niektórych irytuje, że jest tam wszędzie marmur, który się troche ¶lizga. Jednak łatwo sie przyzwyczaić! Teraz to miejsce jest w trakcie modernizacji. Czy na lepsze zobaczymy za kilka miesięcy?!

deskorolka Katowice spoty - miejscówki deskorolka Katowice spoty - miejscówki
Dawny Skatepark (Opole obok Okr±glaka)

Skatepark w Opolu był czę¶ciowo drewniany co oczywi¶cie przyczyniło się do jego szybkiej eksplotacji. Jak wygląda dziś niestety nie wiemy.

deskorolka Katowice spoty - miejscówki deskorolka Katowice spoty
Spodek (Katowice - Centrum)

Spot na niepogode i zime. Czasem jest schowana jaka¶ rurka lub box. Tu się kryj± ludzie jeżdż±cy na pomniku. Gdy jest pogoda można poskakać przez schodki (wysokie i strome, ale nawet krótkie). Bodajże 5 i 7 schodków. Aktualnie spot został poważnie uszkodzony a wszystko przez zmiane nawieżchni. Teraz jest tam wszechobecna kostka brukoWpisz swój e-mail by być powiadamianym o aktualizacjach.


szkoła rodzenia katowice
kurs na prawo jazdy katowice
księgowa katowice