DecHa team rider deskorolka DecHa team rider DecHa team rider deskorolka katowice
deskorolka q:Lek - DecHa team rider
Siema! Urodziłem się 19.10.1985 roku. Jeżdże na goofy i to od około 2002 roku, ale miałem duże przerwy z kilku przyczyn: głównie zimy oraz z powodów zdrowotnych (nie zwi±zanych z desk± ale bardzo dla mnie ciężkich). ...ale co tam w końcu trzeba jeĽdzić. Co¶tam troszke ¶migam jeszcze na snowboardzie, ale jako¶ to tak pobocznie traktuje. Chociaż z każdym rokiem wydaje mi się to bardziej zaj*biste.
MUZYKA: Słucham różnych brzmień, ale chyba głównie hh, rock (głównie kapele Limp Bizkit, Papa Roach) oraz wszelkie możliwe miksy tych stylów. Słucham wszystkiego i dużo generalnie, choć nie tak jak kiedy¶. Nie ograniczam sie do jaki¶ konkretnych styli. Poza jazd± na desce co¶tam studiowałem, a była to Politechnika ¦l±skiej na kierunku informatyka (specjlizacja: interaktywna grafika komputerowa). Powiało grozą, ale czasy w gliwicach dobrze wspominam i tamtą jazde o 12 w nocy na krakowskim też. Pzdr dla ziomków z Gliwic i ich zajebiste u¶cisk ręki. Teraz mieszkam ponownie w Katowicach. Rozwijam się w sportach powszechnie okre¶lanych jako ekstremalne, ale ja to lubie i nie uwarzam, że są takie ekstremalne. Do aktualnych pasji doszły sztuki walki i może skromne skoki spadochronowe.
Je¶li chodzi o plany na przyszło¶ć to : Keep on pushin' i cieszyć się życiem. Zmontować nowy ¶wietny film i zrobić fajną impreze premierową w gronie przyjaciół i ludzi z deski
Peace...

Uaktualniono 20.03.2011 (foto Hławiczka)


Wpisz swój e-mail by być powiadamianym o aktualizacjach.


szkoła rodzenia katowice
kurs na prawo jazdy katowice
księgowa katowice